napíšte nám
zavolajte nám

Požičovňa náradia Chorvátsky Grob

Požičovňa náradia

Požičovňa
náradia

Široká ponuka reziva,
ktorá prevyšuje vaše potreby.

Široká ponuka reziva,
ktorá prevyšuje vaše potreby.

Predaj reziva

Predaj reziva

Predaj
reziva

Široká ponuka reziva,
ktorá prevyšuje vaše potreby.

Široká ponuka reziva,
ktorá prevyšuje vaše potreby.

Bootstrap Slider

Strešné systémy


Kompletný sortiment strešných systémov a príslušenstva pre vašu stavbu a rekonštrukciu.

Betónové

Betónová krytina je veľmi presná, mrazuvzdorná, pevná a počas celých desaťročí si zachováva plnú funkčnosť. Výrobcovia betónových krytín vyvíjajú stále nové technológie, ktorými eliminujú vplyv poveternostných podmienok (UV žiarenie, kyslé dažde, abrazívna sila vetra,...). Neustálou snahou je, aby povrchovú úprava bola ešte odolnejšia, a aby bol povrch krytiny dokonale hladký, pretože na takomto povrchu sa neusádzajú nečistoty a mach.

 


Pálené

Extrémna odolnosť keramickej strešnej krytiny a jej špeciálnych povrchových úprav chráni vášu strechu i váš domov pred najtvrdšími poveternostnými vplyvmi.

 


Plechové

Plechové krytiny sú výrobkami vysokej kvality odporúčané pre všetky architektonické štýly moderných rodinných domov, výrobných hál, objektov všeobecného úžitku a samozrejme na rekonštrukciu striech. Krytina je vyrábaná v rôznych farbách s ochranným povlakom z polyesteru, Puralu alebo hliníka.Vďaka zautomatizovanému procesu výroby je možné dodať podľa objednávky krytinu na požadovanú dĺžku.

 


Odkvapové systémy

U nás nájdete kompletný program odkvapových systémov pre vašu stavbu.
Univerzálne príslušenstvo 
na doplnenie sortimentu strešných systémov.


Univerzálne príslušenstvo

Univerzálne príslušenstvo na doplnenie sortimentu strešných systémov.

 


Fólie

Parotesné

Sú určené na ochranu tepelných izolacií, prispieva k zachovaniu dlhodobej funkcie tepelnej izolácie, zabraňuje kondenzácií vody v izolačných vrstvách, predstavuje účinnú obranu proti prenikaniu pary, zadržuje teplo v interiéroch.

Paropriepustné

Sú určené na ochranu tepelných izolacií, prispieva k zachovaniu dlhodobej funkcie tepelnej izolácie, zadržuje teplo v interiéroch