napíšte nám
zavolajte nám

Požičovňa náradia Chorvátsky Grob

Požičovňa náradia

Požičovňa
náradia

Široká ponuka reziva,
ktorá prevyšuje vaše potreby.

Široká ponuka reziva,
ktorá prevyšuje vaše potreby.

Predaj reziva

Predaj reziva

Predaj
reziva

Široká ponuka reziva,
ktorá prevyšuje vaše potreby.

Široká ponuka reziva,
ktorá prevyšuje vaše potreby.

Bootstrap Slider

Hydroizolácie

 

Chránia konštrukciu pred vnikaním vody alebo pôsobením vlhka.

Asfaltové pásy

Asfaltové izolačné pásy sa používajú ako izolácia stavieb proti vode. Aplikujú sa na povrch natretý penetračným náterom natavením pomocou plameňa.

 


Tekutá lepenka

Vytvára pružnú, vysoko priľnavú membránu s vynikajúcou priľnavosťou na betón, prírodný a umelý kameň, oceľ, plech a iné materiály.

 


Reflexné nátery a penetrácie

Ochrana spodných stavieb a základov proti vode a radónu.

 

Fólie

Nopové

Profilované (nopové) fólie z vysokohustotného polyetylénu (HDPE) pre použitie v strechách, podlahách, podzemných častiach budov a pre vlhké murivo, vrátane doplnkového sortimentu. Fólie majú jednostranné výstupky (nopy), ktoré vytvárajú dištanc medzi fóliou a konštrukciou, ku ktorej je fólia priložená. Takto vytvorený priestor môže byť využitý napríklad na separáciu od podkladu, odvedenie vody, akumuláciu vody, prúdenie vzduchu alebo uloženie rozvodov inštalácií podľa jednotlivých konštrukčných variant fólie.

 


Hydroizolačné

Hydroizolačné fólie sú vodotesné membrány s výstužou alebo bez výstuže a sú aplikované v jednej vrstve. Sú založené na báze plastomérov a elastomérov a používajú sa na kalandrovanie, extrudovanie a mazanie. V porovnaní s asfaltovými pásmi, sú fólie tenké, väčšinou nedosahujú hrúbku viac ako 1,5 mm a spájajú sa s použitím rôznych techník.